Контакти:

HOLA CAFE to go
Пн-Пт з 8:30 до 18:00
Сб-Нд - Вихідний
вул. Голосіївська, 7, корпус 3
+380 97 934 7686

УВАГА!!! Замовлення обробляються з 9:30 до 17:30.
fuse.kiev@gmail.com

Кава Арабіка

Еспресо MS
Еспресо MS
Насичений збалансований еспресо з арабіки specialty класу. За бажанням, можна додати молоко або вершки у Додатках. Рекомендуємо до кави Десерти :)

30 мл
30 грн.
Flat White MS
Flat White MS
Кава австралійського походження. Готується шляхом додавання теплого, злегка збитого молока до подвійного еспресо із specialty зерен. Рекомендуємо до кави Десерти :)

180 мл


55 грн.
Капучино MS
Капучино MS
Ніжний капучино, який готується з арабіки specialty класу та теплого збитого молока. Гарно смакує з Десертами :)

200 мл


42 грн.
Латте MS
Латте MS
Ніжний латте, який готується з арабіки specialty класу та теплого, злегка збитого молока. За бажанням, можна додати карамельний сироп власного виробництва у Додатках. Гарно смакує з Десертами :)

300 мл


45 грн.
Додаткова кава MS
Додаткова кава MS
20 грн.
Капучино Strong MS
Капучино Strong MS
Ніжний, але сильний капучино, який готується на основі подвійного еспресо з арабіки specialty класу та теплого збитого молока. Має насичений кавовий смак. За бажанням, можна додати карамельний сироп власного виробництва у Додатках. Гарно смакує з Десертами :)

300 мл


60 грн.
Раф кава MS
Раф кава MS

60 грн.
Біґґґ-латте MS
Біґґґ-латте MS
Латте, який готується на основі еспресо із кавових зерен specialty класу з додаванням великої кількості теплого збитого молока. За бажанням, можна додати карамельний сироп власного виробництва у Додатках. Гарно смакує з Десертами :)

400 мл


50 грн.
Біґґґ-латте STRONG MS
Біґґґ-латте STRONG MS
Латте, який готується на основі подвійного еспресо із кавових зерен specialty класу з додаванням великої кількості теплого збитого молока. За бажанням, можна додати карамельний сироп власного виробництва у Додатках. Гарно смакує з Десертами :)

400 мл
65 грн.
Капучино дитячий MS
Капучино дитячий MS
Ніжний карамельний капучино, який готується на основі рістрето з арабіки specialty класу, теплого збитого молока та карамельного сиропу власного виробництва. Майже не містить кофеіну, можна вживати дітям від 3-х років. Гарно смакує з Десертами :)

200 мл
45 грн.
Допіо MS
Допіо MS
Подвійний еспресо з арабіки specialty класу. Насичений і збалансований, добре бадьорить. За бажанням, можна додати молоко або вершки у Додатках. Рекомендуємо до кави Десерти :)

60 мл
45 грн.
Американо MS
Американо MS
Кавовий напій, який готується із еспресо (specialty кава) з додаванням гарячої води. За бажанням, можна додати молоко або вершки у Додатках. Гарно смакує з Десертами :)

90 мл
30 грн.
Мокко MS
Мокко MS

50 грн.
Рістрето MS
Рістрето MS

30 грн.
Капуоранж MS
Капуоранж MS
Бадьорячий напій, який готується із теплого збитого апельсинового соку та еспресо із арабіки specialty класу:)

200 мл
50 грн.