Кава Арабіка

Еспресо MS
Еспресо MS
Насичений збалансований еспресо з арабіки specialty класу. За бажанням, можна додати молоко або вершки у Додатках. Рекомендуємо до кави Десерти :)

30 мл
28 грн.
Flat White MS
Flat White MS
Кава австралійського походження. Готується шляхом додавання теплого, злегка збитого молока до подвійного еспресо із specialty зерен. Рекомендуємо до кави Десерти :)

180 мл


59 грн.
Капучино MS
Капучино MS
Ніжний капучино, який готується з арабіки specialty класу та теплого збитого молока. За бажанням, можна додати карамельний сироп власного виробництва у Додатках. Гарно смакує з Десертами :)

200 мл


38 грн.
Латте MS
Латте MS

40 грн.
Капучино Strong MS
Капучино Strong MS
Ніжний, але сильний капучино, який готується на основі подвійного еспресо з арабіки specialty класу та теплого збитого молока. Має насичений кавовий смак. За бажанням, можна додати карамельний сироп власного виробництва у Додатках. Гарно смакує з Десертами :)

300 мл


62 грн.
Біґґґ-латте MS
Біґґґ-латте MS
Латте, який готується на основі еспресо із кавових зерен specialty класу з додаванням великої кількості теплого збитого молока. За бажанням, можна додати карамельний сироп власного виробництва у Додатках. Гарно смакує з Десертами :)

400 мл


45 грн.
Біґґґ-латте STRONG MS
Біґґґ-латте STRONG MS
Латте, який готується на основі подвійного еспресо із кавових зерен specialty класу з додаванням великої кількості теплого збитого молока. За бажанням, можна додати карамельний сироп власного виробництва у Додатках. Гарно смакує з Десертами :)

400 мл
67 грн.
Капучино дитячий MS
Капучино дитячий MS
Ніжний карамельний капучино, який готується на основі рістрето з арабіки specialty класу, теплого збитого молока та карамельного сиропу власного виробництва. Майже не містить кофеіну, можна вживати дітям від 3-х років. Гарно смакує з Десертами :)

200 мл
42 грн.
Допіо MS
Допіо MS
Подвійний еспресо з арабіки specialty класу. Насичений і збалансований, добре бадьорить. За бажанням, можна додати молоко або вершки у Додатках. Рекомендуємо до кави Десерти :)

60 мл
49 грн.
Американо MS
Американо MS
Кавовий напій, який готується із еспресо (specialty кава) з додаванням гарячої води. За бажанням, можна додати молоко або вершки у Додатках. Гарно смакує з Десертами :)

90 мл
28 грн.
Мокко MS
Мокко MS

47 грн.