Кава суміш

Еспресо
Еспресо
Насичений збалансований еспресо. За бажанням, можна додати молоко або вершки у Додатках. Рекомендуємо до кави Десерти :)

30 мл18 грн.
Допіо
Допіо
Подвійний еспресо. Насичений і збалансований, добре бадьорить. За бажанням, можна додати молоко або вершки у Додатках. Рекомендуємо до кави Десерти :)

60 мл34 грн.
Flat White
Flat White
Кава австралійського походження. Готується шляхом додавання теплого, злегка збитого молока до подвійного еспресо. Рекомендуємо до кави Десерти :)

180 мл
42 грн.
Капучино Strong
Капучино Strong
Ніжний, але сильний капучино, який готується із подвійного еспресо та теплого збитого молока. Має насичений кавовий смак. За бажанням, можна додати карамельний сироп власного виробництва у Додатках. Гарно смакує з Десертами :)

300 мл

45 грн.
Додаткова кава
Додаткова кава
15 грн.
Капучино
Капучино
Ніжний капучино, який готується з еспресо і теплого збитого молока. За бажанням, можна додати карамельний сироп власного виробництва у Додатках. Гарно смакує з Десертами :)

200 мл


28 грн.
Капучино дитячий
Капучино дитячий
Ніжний карамельний капучино, який готується на основі рістрето, з додаванням теплого збитого молока та карамельного сиропу власного виробництва. Майже не містить кофеіну, можна вживати дітям від 3-х років. Гарно смакує з Десертами :)

200 мл


32 грн.
Американо
Американо
Кавовий напій, який готується із еспресо з додаванням гарячої води. За бажанням, можна додати молоко, вершки або карамельний сироп у Додатках. Гарно смакує з Десертами :)

90 мл


18 грн.
Біґґґ-латте
Біґґґ-латте
Кавовий напій, який готується із еспресо з додаванням великої кількості теплого збитого молока. За бажанням, можна додати карамельний сироп власного виробництва у Додатках. Гарно смакує з Десертами :)

400 мл


35 грн.
Біґґґ-латте STRONG
Біґґґ-латте STRONG
Кавовий напій, який готується із подвійного еспресо з додаванням великої кількості теплого збитого молока. За бажанням, можна додати карамельний сироп власного виробництва у Додатках. Гарно смакує з Десертами :)

400 мл


50 грн.
Латте
Латте

30 грн.
Мокко
Мокко

37 грн.
Рістрето
Рістрето
18 грн.
Раф кава
Раф кава

45 грн.
Молоко до кави
Молоко до кави

2 грн.