Контакти:

HOLA CAFE to go
Пн-Пт з 8:30 до 18:00
Сб-Нд - Вихідний
вул. Голосіївська, 7, корпус 3
+380 97 934 7686

УВАГА!!! Замовлення обробляються з 9:30 до 17:30.
fuse.kiev@gmail.com

Кава суміш

Еспресо
Еспресо
Насичений збалансований еспресо. За бажанням, можна додати молоко або вершки у Додатках. Рекомендуємо до кави Десерти :)

30 мл22 грн.
Допіо
Допіо
Подвійний еспресо. Насичений і збалансований, добре бадьорить. За бажанням, можна додати молоко або вершки у Додатках. Рекомендуємо до кави Десерти :)

60 мл35 грн.
Flat White
Flat White
Кава австралійського походження. Готується шляхом додавання теплого, злегка збитого молока до подвійного еспресо. Рекомендуємо до кави Десерти :)

180 мл
45 грн.
Капучино Strong
Капучино Strong
Ніжний, але сильний капучино, який готується із подвійного еспресо та теплого збитого молока. Має насичений кавовий смак. За бажанням, можна додати карамельний сироп власного виробництва у Додатках. Гарно смакує з Десертами :)

300 мл

48 грн.
Капучино
Капучино
Ніжний капучино, який готується з еспресо і теплого збитого молока. Гарно смакує з Десертами :)

200 мл


36 грн.
Капучино дитячий
Капучино дитячий
Ніжний карамельний капучино, який готується на основі рістрето, з додаванням теплого збитого молока та карамельного сиропу власного виробництва. Майже не містить кофеіну, можна вживати дітям від 3-х років. Гарно смакує з Десертами :)

200 мл


40 грн.
Американо
Американо
Кавовий напій, який готується із еспресо з додаванням гарячої води. За бажанням, можна додати молоко, вершки або карамельний сироп у Додатках. Гарно смакує з Десертами :)

90 мл


22 грн.
Біґґґ-латте
Біґґґ-латте
Кавовий напій, який готується із еспресо з додаванням великої кількості теплого збитого молока. За бажанням, можна додати карамельний сироп власного виробництва у Додатках. Гарно смакує з Десертами :)

400 мл


45 грн.
Біґґґ-латте STRONG
Біґґґ-латте STRONG
Кавовий напій, який готується із подвійного еспресо з додаванням великої кількості теплого збитого молока. За бажанням, можна додати карамельний сироп власного виробництва у Додатках. Гарно смакує з Десертами :)

400 мл


55 грн.
Латте
Латте
Ніжний латте, який готується з еспресо та злегка збитого теплого молока. За бажанням, можна додати карамельний сироп власного виробництва у Додатках. Гарно смакує з Десертами :)

300 мл


40 грн.
Мокко
Мокко

45 грн.
Рістрето
Рістрето
22 грн.
Раф кава
Раф кава

55 грн.
Капуоранж
Капуоранж
Бадьорячий напій, який готується із теплого збитого апельсинового соку та еспресо:)

200 мл
42 грн.